www.cvonline.hu

Gépbeállító - Karbantartó

  • A hirdetés 2 napja lejárt

A Neoapc Hungary Kft. a svájci Hoffmann Neopac csoport tagjaként Európában meghatározó szerepet betöltő, dinamikusan fejlődő műanyag tubusgyártó vállalat. Termékeink széles skálában elérhetőek, amelyek alkalmasak kozmetikai, gyógyszeripari és háztartási-ipari felhasználásra.

Növekedésünk támogatásához keresünk tapasztalt szakembert a következő munkakörbe:

Akinek feladata lesz:

  • A gyártás végrehajtása a műszakvezető utasítása, a gyártósori gépek szakmai felügyelete, a gyártási program alapján,
  • A rábízott gépek üzemeltetése,
  • A mindenkori etalonnak megfelelő minőségű gyártás magvalósítása,
  • Az általa üzemeltetett gépek rendszeres és rendkívüli javítása, karbantartása a szakképesítésének megfelelően,
  • Karbantartásokban való részvétel.

A jelentkezővel kapcsolatos elvárásaink:

  • Középfokú műszaki végzettség,
  • Minimum 2 éves szakmai tapasztalat,
  • Nagyfokú precizitás, önállóság,
  • Nagy munkabírás, terhelhetőség, szakmaszeretet.

Előnyt jelent:

  • Multinacionális környezetben, termelő vállalatnál szerzett tapasztalat,
  • Azonnali munkakezdés,
  • Technikusi végzettség,
  • Angol vagy német alapfokú nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Felelősségteljes munkakör,
  • Nemzetközi háttér,
  • Fejlődési lehetőség,
  • Fiatalos csapat.

Munkavégzés helye:

  • Debrecen

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk önéletrajzát a pozíció megjelölésével a lenti e-mail címre 2017.12.20-ig.

Helyek Debrecen
Hajdú-Bihar
Kategória Gyártás / Termelés > Gépészeti szakmunkás, Gyári munkás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű