www.cvonline.hu

Gépbeállító / karbantartó

  • A hirdetés 597 napja lejárt

 Fevita Hungary Zrt

Tradicionális élelmiszer feldolgozással foglalkozó, 100%-os magyar tulajdonban levő vállalat keres munkatársat

 Gépbeállító/karbantartó

munkakörbe

Feladatok:

  • Csomagoló és célfeladatokat ellátó berendezések beállítása, javítása, napi és időszakos karbantartása
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Számítógép vezérlésű válogatógépek kezelése, beállítása
  • Aktív részvétel a termelő berendezések megelőző karbantartásában
  • Karbantartási dokumentációk, nyilvántartások vezetése
  • Mechanikus és villamos karbantartó munkatársakkal történő együttműködés

Elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség
  • Pneumatikus ismeretek
  • Erős és gyengeáramú ismeretek
  • Számítástechnikai ismeretek
  • Megbízhatóság, önállóság
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • 5 év szakmai tapasztalat

Előny:

  • Angol nyelvismeret
  • Hasonló munkaterületen megszerzett szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Stabil, folyamatosan fejlődő vállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje szakmai önéletrajzát 2016. február 12-ig az alábbi e-mail címre.

Helyek Fejér
Kategória Mérnök / Műszaki
Energetika / Villamosság
Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő