www.cvonline.hu
Gépbeállító / Karbantartó - Vecsés
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.12.25.
Jelentkezési határidő: 2014.08.05.
Hirdetés azonosító: 831106
lejárt

Piacvezető személyzeti szolgáltatóként teljes körű HR - megoldásokat kínálunk munkavállalóink és megbízóink számára egyaránt.

Feladatok:

  • A gépek, berendezések, eszközök és szerszámok zavartalan működésének biztosítása, az esetlegesen felmerülő hibák elhárítása
  • A kezelési, beállítási, karbantartási utasítások betartása
  • A gyártmány dokumentációk naprakész ismerete, betartása
  • Az előírt technológiai folyamatok, előírások betartása és betartatása
  • A közvetlen felettesével egyeztetve biztosítja a gyártáshoz szükséges anyagokat
  • A gyártáshoz szükséges termékkísérők, minőségügyi nyomtatványok, termékazonosító etikettek folyamatos biztosítása, eseti feladatok végrehajtása a felettes megbízása alapján
  • A gépkarbantartáshoz szükséges segédeszközök és alkatrész szükséglet nyomon követése, az illetékes felettesek informálása felmerült igényekről
  • A minőségügyi előírások (előírt mérések, vizsgálatok, ellenőrzések) folyamatos végrehajtása
  • A munka-,tűz-,balesetvédelmi, környezetvédelmi előírások betartása, betartatás

Elvárások:

  • Elektrotechnikai vagy elektromechanikai szakiskolai végzettség
  • Gyártási, karbantartási, gépbeállítás területén szerzett tapasztalat, gyakorlat

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Vecsés
  • Műszakrend: 3 műszak

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.