www.cvonline.hu

Gépbeállító Kaposvár Ref.647

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2016.12.25.
Jelentkezési határidő: 2014.12.04.
Hirdetés azonosító: 799025
lejárt

Kaposvári multinacionális vállalat részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Gépbeállító

Partnercégünk magas színvonalat és stabilitást képviselve, saját csapatát tovább bővítve keresi új munkatársát hosszú távra.

A munkakörhöz tartozó feladatok:

  • A műszakvezető utasításai alapján, a megrendeléseknek megfelelően a gyártás előkészítése (gépbeállítás, felszerszámozás)
  • Az első darab legyártása, ellenőrzése vagy ellenőriztetése
  • Szerelők eligazítása és munkájuk ellenőrzése
  • Gyártási bizonylatok kezelése
  • A minőségi alkatrészek előállítása
  • A gyártott alkatrészek megfelelő előkészítése a szállításra
  • Gépbeállítási feladatok szüneteiben gépkezelő feladatkör ellátása
  • Helyettesítés: távollét esetén a gépbeállítók egymást helyettesítik

Elvárások:

  • Középfokú szakirányú végzettség
  • Karbantartási vagy gyártósori gépek beállításában szerzett munka vagy gyakorlati tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Motivált, dinamikus, csapatjátékos személyiség
  • Felelősségteljes munkavégzés
  • Előny: Szerkezetlakatos és hegesztési ismeretek vagy gyakorlat
  • Pályakezdő vagy kevesebb gyakorlattal rendelkező fiatal, elhivatott kollégák jelentkezését egyaránt várjuk!

Amit leendő Munkáltatója kínál:

  • Hosszú távú munkalehetőség, azonnali munkakezdés
  • Szakmai fejlődés, folyamatos tanulás
  • Átlag feletti fix havi jövedelem, kiemelt cafeteria, műszakpótlékok, bejárás támogatása
  • Csapatszellem, humánus légkör, professzionális munkakörnyezet
  • Teljes munkaidő/napi 8 óra hétfőtől péntekig, 3 műszakos heti váltásban

Pozíció területei(i):
  • Termelés/Gyártás/Elektronika

Egyéb információk:
  • A munkakezdés várható ideje: azonnali belépés
  • 3 műszakos munkarend

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, és úgy érzi, megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre: E-mail cím megjelenítése, Érdeklődni 06-20-23-40-877

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu