www.cvonline.hu

Gépbeállító (Jászberény)

HSA Kft.

Hozzáadva: 2017.12.15.
Hirdetés azonosító: 1235150

Partnercégünk részére munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Gépbeállító

Feladatok:

  • Gyártósori gépek, berendezések beállítása, üzemeltetése, felügyelete
  • A gépek gyártástechnológia szerinti beállítása, folyamatos működésüknek biztosítása
  • Gyártósori gépek üzemzavara esetén hibaelhárítás, hibakeresés, a hibák dokumentálása
  • Átállások, gyártásindítások, gépbeállítások, karbantartások elvégzése
  • Biztonsági előírások, szabályok pontos betartása

Elvárások:

  • Min. szakirányú szakmunkás végzettség vagy tapasztalat (pl. Gépésztechnikus, Gépjavító lakatos)
  • Felelősségteljes, precíz, pontos, önálló munkavégzés
  • Fizikai munkabírás, terhelhetőség
  • Monotonitás tűrése

Előny:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Műszaki beállítottság

Amit a cég kínál:

  • Betanított, könnyű fizikai munka
  • Kiemelt kereseti lehetőség, bónuszok, Cafeteria
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Munkába járás támogatása

Munkavégzés helye:

  • Jászberény

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát a megadott e-mail címre, vagy hívja a 06/30-315-4380-as telefonszámot!