www.cvonline.hu

Gépbeállító-gépkezelő

  • A hirdetés 756 napja lejárt

Alsózsolcai munltinacionális partnerünkhöz munkaerő-kölcsönzés keretében keresünk munkavállalókat az alábbi munkakörökbe:

Fémmegmunkáló gépkezelő

A munkakörhöz tartozó feladatok:

  • Lemezmegmunkálás lyukasztó és hajlító gépeken,
  • Gyártási méretek ellenőrzése tolómérővel műszaki rajz alapján,
  • Termékek termelési terv szerinti sorrendben és mennyiségben történő mozgatása és legyártása a kiadott utasítások alapján
  • Termék minőségének gyártás közbeni biztosítása.

Élhajlító gépbeállító

  • A gépeken történő átállás illetve beállítás, a lehető legrövidebb idő alatt, a műveleti utasítások használatával.
  • Az első darab méreteinek a leellenőrzése a rajz alapján és dokumentálása a mérési jegyzőkönyvnek megfelelően.
  • Felelős a termékek termelési terv szerinti sorrendben és mennyiségben történő legyártásáért a kiadott utasítások alapján.

Elvárás

  • Műszaki szakmunkás végzettség
  • Tolómérő, szögmérő ismerete
  • Műszaki rajz olvasás
  • NC / CNC vezérlésű gépek alapszintű ismerete

Amit nyújtunk

Kereseti lehetőség:

bruttó 800-1200 ft/óra

Multinacionális vállalati környezet, bejárás támogatás, Cafeteria juttatás, előrejutási lehetőség

Határozatlan idejű szerződés. Biztos lehetőség.

Megfelelő munkavégzés esetén átvétel és véglegesítés.

Belépési bónusz.

Helyek Miskolc
Kazincbarcika
Sajóbábony
Sajószentpéter
Felsőzsolca
Alsózsolca
Kategória Közigazgatás / Államigazgatás
Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő