GÉPBEÁLLÍTÓ, GÉPKEZELŐ OPERÁTOR PLC VEZÉRELT GÉPEK ÜZEMELTETÉSÉRE

  • A hirdetés 107 napja lejárt

Üdítőital és ásványvíz gyártó cég a következő munkakörbe keres munkatársat:

GÉPBEÁLLÍTÓ, GÉPKEZELŐ OPERÁTOR PLC VEZÉRELT GÉPEK ÜZEMELTETÉSÉRE,

beállítására és karbantartási feladatok ellátásra.

Elvárás:

  • Elektroműszerész végzettség
  • Precíz, pontos, felelősségteljes munkavégzés
  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • Csapatban való együttműködés
  • 3-5 éves gyakorlat

 Előnyt jelent:

  • Élelmiszeripar területén szerzett tapasztalat

 Amit kínálunk:

  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Változatos munka
  • Teljes munkaidő

Munkakezdés: azonnal

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző