www.cvonline.hu

Gépbeállító (gépész)

  • A hirdetés 956 napja lejárt

Jelige: 2015_EB_GEPB

Feladatok:

  • Gyártósori szerszámok szét/át-összeszerelése, beállítása
  • Gyártósoron gépek, berendezések beállítása, üzemeltetése
  • Gyártósori gépek üzemzavara esetén hibakeresés, hibaelhárítás

Elvárások:

  • Szakirányú, minimum szakmunkás végzettség (gépésztechnikus, gépjavító lakatos, stb.)
  • Hidegalakító szerszámok és készülékek területén szerzett tapasztalat
  • Pneumatikai, hidraulikai rajz ismeretek
  • Műszaki rajz ismeretek
  • Precíz, csapatorientált munkavégzés
  • Többműszakos munkarend vállalása

Előny:

  • Mechatronikai technikusi végzettség
  • Karbantartás területén szerzett tapasztalat
  • Forgácsolásból, hajtástechnikából szerzett szakmai ismeretek
  • Tapasztalatszerzés gyártósori gépek üzemeltetésében
  • Jó kommunikációs készség, problémamegoldó képesség

Az Ön sikertörténete hol kezdődik? Jelentkezzen most!

Jelentkezésemmel hozzájárulok ahhoz, hogy a Robert Bosch Energy and Body Systems és a Robert Bosch Power Tool Kft. az általam a jelentkezés során megadott személyes adataimat (továbbiakban: adatok) a társaság munkaerő toborzási tevékenysége céljából az információs önrendelkezési jogról és az információszabadságról szóló 2011. évi CXII. tv. rendelkezéseivel összhangban kezelje. Az adatok a Robert Bosch Energy and Body Systems és a Robert Bosch Power Tool Kft. humán erőforrás osztályának, valamint a jelentkező képzettségének és tapasztalatának megfelelő szakmai szervezeti egységnek, illetve a szakmai alvállalkozóknak a munkatársai ismerhetik meg. A Robert Bosch Energy and Body Systems és a Robert Bosch Power Tool Kft. az adatokat szakmai alvállalkozóinak továbbíthatja. Az adatokat, amennyiben Ön azok törlését korábban nem kéri, a rendelkezésre bocsátástól számított 5 (öt) év múlva töröljük.

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő