www.cvonline.hu

Munkatársakat keresünk
Gépbeállító és-Kezelő
munkakör betöltésére
HOWMET gyáregységünkbe

Az Arconic-Köfém Kft. (régi nevén Alcoa-Köfém Kft.) nemesvámosi telephelyén fő tevékenységünk a fémmegmunkálás, emellett palettánkon a szerszámgyártás, valamint a különleges ötvözetek hőkezelése is megtalálható.

Repülőgépipari és egyéb ipari felhasználásra készülő termékeinket - titán szegecsek, valamint kívül-belül menetes meneterősítő betétek több fajtája - számos különleges anyagból (szénacél, rozsdamentes acél, titán, illetve speciális ötvözetek), és különleges technológiával gyártjuk. Gépparkunkban főként esztergák, köszörűk, présgépek, menethengerek és egyéb célgépek találhatók.

Az üzem jelenleg 220 fővel működik, de további bővítéseket tervezünk mind termékkörben, mind pedig létszámban.

FELADATOK:

  • Termelősoron lévő gépek (eszterga, köszörű, présgép) üzemeltetése; gépek beállítása, kezelése
  • Minőségi önellenőrzés elvégzése (SPC)
  • Gépek, eszközök napi karbantartása

ELVÁRÁSOK:

  • Középfokú műszaki végzettség (gépi forgácsoló vagy géplakatos, vagy egyéb műszaki végzettség)
  • Egyetemes- vagy félautomata esztergagépen, vagy csúcsnélküli köszörűn, vagy présgépen szerzett munkatapasztalat előnyt jelent
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Erkölcsi bizonyítvány

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Hosszú távú, stabil foglalkoztatás
  • Szakmai kihívás, fejlődési lehetőség
  • Versenyképes juttatások, cafetéria, bónusz, egészségbiztosítás, nyugdíjpénztári befizetés
  • Rendezett üzemi környezet
  • Vállalati rendezvények, sport programok

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Nemesvámos (Veszprém 5 km-es körzetében)

Jelentkezni lehet az alábbi weboldalon:
Alcoa Karrieroldal