Munkatársakat keresünk nemesvámosi lokációnkhoz (Veszprém megyébe)
Gépbeállító és Kezelő
munkakör betöltésére

Az Alcoa-Köfém Kft. nemesvámosi telephelyén fő tevékenységünk a fémmegmunkálás, emellett palettánkon a szerszámgyártás, valamint a különleges ötvözetek hőkezelése is megtalálható.

Repülőgépipari és egyéb ipari felhasználásra készülő termékeinket - titán szegecsek, valamint kívül-belül menetes meneterősítő betétek több fajtája - számos különleges anyagból (szénacél, rozsdamentes acél, titán, illetve speciális ötvözetek), és különleges technológiával gyártjuk. Gépparkunkban főként esztergák, köszörűk, présgépek, menethengerek és egyéb célgépek találhatók.
Az üzem jelenleg 230 fővel működik, de további bővítéseket tervezünk mind termékkörben, mind pedig létszámban.

FELADATOK:

  • Termelősoron lévő gépek (eszterga, köszörű, présgép) üzemeltetése; gépek beállítása, kezelése
  • Minőségi önellenőrzés elvégzése (SPC)
  • Gépek, eszközök napi karbantartása

ELVÁRÁSOK:

  • Gépi forgácsoló vagy géplakatos, esetleg egyéb műszaki végzettség
  • Egyetemes- vagy félautomata esztergagépen, vagy csúcsnélküli köszörűn, vagy présgépen szerzett munkatapasztalat
  • Több műszakos, folyamatos munkarend vállalása
  • Erkölcsi bizonyítvány

ELŐNYT JELENT:

  • Sorozatgyártásban szerzett több éves szakmai tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Hosszú távú, stabil foglalkoztatás
  • Szakmai kihívás, fejlődési lehetőség
  • Versenyképes juttatások, cafetéria, bónusz, egészségbiztosítás, nyugdíjpénztári befizetés
  • Rendezett üzemi környezet
  • Vállalati rendezvények, sport programok

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
Nemesvámos (Veszprém 5 km-es körzetében)

                                                            Jelentkezni lehet az alábbi weboldalon: Alcoa Karrieroldal
                                                       Illetve önéletrajz elküldésével az alábbi postacímen:
                                                 Alcoa Köfém HR Szervezet
                                                          8248 Nemesvámos, Dózsa Gy. u. 2/A