www.cvonline.hu

Munkatársakat keresünk
GÉPBEÁLLÍTÓ ÉS KEZELŐ valamint ESZTERGÁLYOS
munkakör betöltésére
HOWMET gyáregységünkbe

Az Alcoa-Köfém Kft. nemesvámosi telephelyén fő tevékenységünk a fémmegmunkálás, emellett palettánkon a szerszámgyártás, valamint a különleges ötvözetek hőkezelése is megtalálható.

Repülőgépipari és egyéb ipari felhasználásra készülő termékeinket - titán szegecsek, valamint kívül-belül menetes meneterősítő betétek több fajtája - számos különleges anyagból (szénacél, rozsdamentes acél, titán, illetve speciális ötvözetek), és különleges technológiával gyártjuk. Gépparkunkban főként esztergák, köszörűk, présgépek, menethengerek és egyéb célgépek találhatók.

Az üzem jelenleg 210 fővel működik, de további bővítéseket tervezünk mind termékkörben, mind pedig létszámban.

FELADATOK:

  • Termelősoron lévő gépek (eszterga, köszörű) üzemeltetése; gépek beállítása, kezelése
  • Minőségi önellenőrzés elvégzése (SPC)
  • Gépek, eszközök napi karbantartása

ELVÁRÁSOK:

  • Gépi forgácsoló vagy Géplakatos végzettség
  • Egyetemes- vagy félautomata esztergagépen, csúcsnélküli köszörűn szerzett tapasztalat
  • Több műszakos, folyamatos munkarend vállalása

ELŐNYT JELENT:

  • Tömegtermelésben szerzett több éves tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Szakmai kihívás, fejlődési lehetőség
  • Versenyképes juttatások
  • Hosszú távú, stabil foglalkoztatás

        A munkavégzés helye Nemesvámos.

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy önéletrajzát küldje el az alábbi címre: Alcoa-Köfém Kft. HR Szervezet 8248 Nemesvámos, Dózsa György u. 2/A.
E:mail: E-mail cím megjelenítése

Jelentkezni lehet az alábbi weboldalon:
Alcoa Karrieroldal