www.cvonline.hu

GÉPBEÁLLÍTÓ ELŐMUNKÁS-CSOPORTVEZETŐ (7183)

  • A hirdetés 794 napja lejárt

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. zalaegerszegi megbízópartnere számára munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Gépbeállító előmunkás-csoportvezető

Elvárások:
•Középfokú végzettség
•Vezetői,szervezői és döntési képesség
•Képes a változásokat kezelni
•Jó kommunikációs képesség
•Problémamegoldó- és stressz tűrő képesség

Feladatok:
•Műszak operatív irányítása
•Széria munkákra beállás gépeken
•Teljesítménykövetés dokumentálása, műszaknapló vezetése
•Alapanyagok kezelése, nyilvántartása
•KEM előírásainak betartatása
•Műszakok munkaidő beosztásának figyelemmel kísérése
•Munka és működési feltételek biztosítása

Előny:
•Műszaki végzettség
•Lemezmegmunkálás területén szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
•határozatlan idejű munkaviszony
•cafeteria

Munkavégzés helye: Zalaegerszeg

Munkaidő: Teljes munkaidő

Munkába állás időpontja: 2015.05.15.

Fényképes önéletrajzokat az alábbi e-mail címre kérjük elküldeni: E-mail cím megjelenítése

Közvetítési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773
Kölcsönzési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 481/2011-5100-857