www.cvonline.hu

Gépbeállító csoportvezető

  • Az állásajánlat lejárt.

Multinacionális autóipari beszállító megbízónk részére keresünk

kollégát Győr-Moson-Sopron megyébe.

Megbízónk üzemanyagrendszereket, olaj- és levegőztető vezetékeket szállít az autóipar számára, és mintegy 1200 főnek biztosít munkalehetőséget.

Leendő munkatárs feladatai:

  • gépbeállítók (40 fős csoport) szakmai vezetése
  • gépbeállítók munkájának szervezése, irányítása, felügyelete
  • gépek, szerszámok, berendezések megfelelő beállításának ellenőrzése
  • gépbeállítóknak szükséges dokumentációk, formanyomtatványok elkészítése és azok helyes töltésének ellenőrzése
  • beállítók oktatása, fejlesztése
  • kapcsolattartás a karbantartási részleggel
  • projektekben való aktív részvétel

Elvárásaink:

  • középfokú műszaki végzettség
  • 1-3 év hasonló területen szerzett műszaki tapasztalat
  • számítástechnikai ismeretek
  • precíz, önálló munkavégzés
  • jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • csapatmunkára való hajlandóság
  • jó problémamegoldó és stressztűrő képesség

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • multinacionális vállalati környezet
  • továbbképzési lehetőség

Előnyt jelent:

  • autóipar területén szerzett tapasztalat
  • vezetői tapasztalat
Munkavégzés helye Győr-Moson-Sopron megye
Kategória Gyártás / Termelés, Mérnök / Műszaki, Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Győr-Moson-Sopron