www.cvonline.hu

Fémmegmunkáló Budapest

  • A hirdetés 231 napja lejárt

Fémmegmunkáló szakmunkások figyelem!

Újpesten hosszú távú munkalehetőség, teljes bejelentéssel!

Leendő munkatárs feladatai:

  • Gépsor kezelése, beállítása

  • Gépsor műszaki állapotának felügyelete

  • Gépsor tisztán tartása, takarítása

Elvárások:

  • műszaki vagy fémmegmunkáló végzettség (lakatos, autószerelő, esztergályos, szerszámkészítő)

  • gyártásban szerzett tapasztalat előny

Amit mi nyújtunk:

  • Szabadon választható béren kívüli juttatások

  • 40 % - 50 % -os műszakpótlék

  • Mávra, Volánra 86 %-os utazási költség támogatás

  • Ingyenes egészségügyi szűrések

  • Dolgozói kedvezmények

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Budapest IV. kerület

  • Műszakrend: több műszak

  • Munkakezdés előtti személyes körbevezetés

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. A munka további részleteivel kapcsolatban a +36 20 211 33 13-as telefonszámon érdeklődhet.

Kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015-1519

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014