www.cvonline.hu

Gépbeállító (Budapest 23. kerület)

  • A hirdetés 124 napja lejárt

Partnerünk részére keresünk kitartó, lendületes, dolgozni vágyó munkavállalókat az alábbi pozícióba:

Gépbeállító

Feladatok:

  • Folyamatos üzem biztosítása,
  • Technológiai előírásoknak megfelelő minőségi és mennyiségi gyártás,
  • Termelés közben felmerülő műszaki probléma megoldása vagy jelentése a műszakvezető felé
  • Termékváltások szakmai irányítása
  • Új dolgozók beilleszkedésének és betanulásának elősegítése
  • Munkabiztonsági és balesetvédelmi szabályok betartatása

Elvárások:

  • középfokú és/vagy szakiskolai végzettség,
  • legalább 5 éves műszaki területen szerzett tapasztalat,
  • híddaru kezelői képesítés,
  • Precíz munkavégzés, megbízhatóság.

Amit mi nyújtunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil vállalati háttér
  • Kiemelkedően modern munkakörnyezet és munkakörülmények

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Budapest XXIII. kerület
  • Műszakrend: több műszak

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre vagy a +36 20 284 4461-es telefonszámon.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014