www.cvonline.hu

Gépbeállító (BUD 246)

  • A hirdetés 566 napja lejárt

Multinacionális, gumiabroncsokat gyártó partnerünk részére keresünk kitartó, lendületes, dolgozni vágyó munkavállalókat az alábbi pozícióba:

Gépbeállító
(BUD 246)

Feladatok:

  • Karbantartási munkák elvégzése
  • Gyártási berendezések üzemképességének folyamatos biztosítása
  • Hibás berendezések javítása alkatrészcserével
  • Javaslattétel a megrendelésekre
  • Operátorok oktatása a technológiai előírások szerint

Elvárások:

  • Középfokú mechanikai vagy elektrotechnikai végzettség
  • 1-3 éves releváns tapasztalat elektronikai gyártásba, tömegtermelésben
  • Angol / Német nyelvismeret
  • Precíz munkavégzés
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • SAP ismeret előnyt jelent

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Budapest X. kerület
  • Műszakrend: több műszak
  • Kiemelkedően kényelmes munkakörnyezet és munkakörülmények
  • Jó minőségű (egészség-centrikus kantin), olcsó étkezési lehetőség

Megváltozott munkaképességűek és pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címre. A munka további részleteivel kapcsolatban a 20/252 14 11 telefonszámon érdeklődhet.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Helyek Budapest
Pest
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Megváltozott munkaképességű