www.cvonline.hu

Gépbeállító (Bicske)

  • Frissítve 1 napja

Legyünk együtt sikeresek!

Fröccsöntött termékeket gyártó vállalat részére keresünk szakembert a következő pozícióba:

Pozíció leírása:

Gépek karbantartása;
Anyagmozgatási feladatok (alapanyag);
A műanyag fröccsöntő üzemben található gépek előírt paraméterek szerinti beállítása;
Meghibásodás esetén az előírások szerint a gyártást korrigálja;
A vevői elégedettség növelésére tett intézkedések megvalósulásában való részvétel. (pl.: részvétel vevői reklamációk kezelésében, belső auditok nem megfelelősségének korrigálása, minőség célok megvalósulására tett intézkedések megvalósítása, részvétel fejlesztő minőségtechnikák bevezetésében, stb.);
Szükséges dokumentációk naprakész vezetése, megőrzése.

Követelmények:

Középfokú műszaki végzettség
Fröccsöntő gépek kezelésében, beállításában szerzett tapasztalat
3 műszakos munkarend vállalása (hétvége szabad!)

Munkavégzés helye:

Bicske, Fejér megye

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Bejárás támogatása, cafeteria, motiváló bérezés

Kategória Gyártás / Termelés, Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Régió Tatabánya, Bicske