www.cvonline.hu

Gépbeállító -Baranya megye

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.06.26.
Jelentkezési határidő: 2014.10.01.
Hirdetés azonosító: 826403
lejárt

Gépbeállító

Ref.:718

Megbízónk magas színvonalat képvisel a fémmegmunkálás és alkatrészgyártás területén. A dinamikusan fejlődő vállalat fő célja, hogy hosszú távon megfeleljen a gépjárműipari megrendelőinek. Saját csapatát bővítve, hosszú távra keresi új munkatársát.

A munkakör alapvető célja: A gépek biztonságos működési feltételeinek megteremtése és a folyamatos termelés biztosítása.

A munkakörhöz tartozó feladatok:

  • A megrendeléseknek megfelelően a gyártás előkészítése (gépbeállítás, felszerszámozás)
  • A folyamatos gyártás, termelés biztosítása
  • A gépek biztonságos beállítása
  • Gyártásközi ellenőrzés
  • Minőségi alkatrészek előállítása
  • A műszakban dolgozó kollégák munkájának felügyelete

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Gépi forgácsoló szakképesítés (CNC ismeret)
  • Termelő cégnél szerzett forgácsolási tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Motivált, dinamikus személyiség
  • Felelősségteljes munkavégzés
  • Helyettesítés: távollét esetén a gépbeállítók egymást helyettesítik

Amit leendő Munkáltatója nyújt:

  • Hosszú távú munkalehetőség, azonnali munkakezdés
  • Szakmai fejlődés és továbbképzés
  • Fix havi bér, műszakpótlékok, bejárás támogatása Pécs és vonzáskörzetéből
  • Csapatszellem, professzionális munkakörnyezet
  • Teljes munkaidő/napi 8 óra, műszakos munkarend

Munkavégzés helye:

  • Baranya megye

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, és úgy érzi, megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre: E-mail cím megjelenítése.

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu