www.cvonline.hu

Gépbeállító (automatizált gyártógépsorra)

  • Company_icon Quality Pack Zrt.
  • Location_icon Borsod-Abaúj-Zemplén, Szikszó
  • Mentés
  • Ez az álláshirdetés 4 napon belül lejár

A HELL cégcsoport tagjaként
Magyarország első alumínium italdoboz gyára,
a QUALITY PACK Zrt.
munkatársat keres az alábbi pozícióra:

FELADATOK

  • Automatizált gyártógépsor különböző berendezéseinek hatékony és biztonságos, az előírásoknak megfelelő kezelése
  • Félkész- és kész termékek előállítása
  • Gyártósoron meghatározott gépkezelői, gépbeállítói feladatok ellátása
  • A termelés folyamatosságának biztosítása
  • Karbantartók munkájának támogatása
  • Munkahelyi rend fenntartása

ELVÁRÁSOK

  • Műszaki középfokú végzettség érettségi bizonyítvánnyal
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Tanulási hajlandóság, teherbírás, megbízhatóság
  • Felelősségteljes munkavégzés, gyakorlatias, problémamegoldó szemlélet
  • Képesség csapatmunkára és önálló munkavégzésre egyaránt
  • Legalább 2 éves hasonló területen szerzett tapasztalat

ELŐNY

  • Fémiparban szerzett tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK

  • Kihívást jelentő, változatos, felelősségteljes feladatok
  • Nemzetközi, professzionális munkakörnyezet
  • Előrelépési lehetőség
  • Fiatal, lendületes csapat
  • Piacvezető, stabil hátterű, dinamikusan fejlődő cég
  • Versenyképes bérezés

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Szikszó

A fényképes, név alapján elnevezett önéletrajzokat a munkakör megnevezésével az alábbi email címre várjuk.
Felhívjuk a pályázók szíves figyelmét, hogy csak az elvárásoknak teljes mértékig megfelelő jelölteket áll módunkban értesíteni a toborzás és kiválasztás egyes szakaszairól.

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Szikszó
Kategória Gyártás / Termelés > Gépészeti szakmunkás, Gyári munkás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű