www.cvonline.hu

Gépbeállító–gépkezelő/ műanyagtechnika

  • A hirdetés 389 napja lejárt

Eredményesen működő, nemzetközi üzleteket bonyolító, németországi székhellyel rendelkező vállalkozás vagyunk. Műanyag tömlőrendszereket gyártunk. Magyarországon 15 éve van gyártó üzemünk és egy, a nemzetközi ügyfeleinket kiszolgáló logisztikai központunk. Ezen a telephelyen, Kecskemét feltörekvő és vonzó régiójában több mint 100 munkatársat foglalkoztatunk.

Megrendeléseink növekedése miatt több álláshelyet is be kell töltenünk fröccsöntő, vagy műanyagtechnikai végzettséggel rendelkező szakemberekkel

Gépbeállító– műanyagtechnika (ffi/nő) és

Gépkezelő– műanyagtechnika (ffi/nő)

A tevékenység kiterjed a

  • fröccsöntő szerszámok karbantartására és ápolására, az üzemi műhellyel együttműködve
  • a gépeken lévő fröccsöntő szerszámok beállítására és rendszeres cseréjére
  • a gyártó gépek vezérlésére (részben Engel gyártmány, vagy Engel vezérléssel)
  • mennyiség- és minőségellenőrzésre a gyártás folyamán
  • a gépeken és a gyártási folyamatokban előforduló meghibásodások elhárítására
  • a gyártási teljesítmény rögzítésére és jelentésére
  • a gyártást és a hozzákapcsolódó folyamatokat érintő jobbító ötletek kidolgozásában való részvételre

Az Ön profilja

  • Műanyagtechnikai, vagy hasonló területen szerzett képzettség és / vagy gépbeállítóként és / vagy gépkezelőként szerzett többéves tapasztalat
  • A releváns fémszakmai képzésben részt vett és a műanyagtechnikában tapasztalatot szerzett pályázók jelentkezését is szívesen fogadjuk.
  • Elektronikus, PLC vezérléssel összefüggő felhasználói ismeretek
  • Megmunkáló szerszámok karbantartásában és ápolásában szerzett ismeretek és / vagy tapasztalatok
  • A magyar nyelv nagyon jó ismerete (anyanyelvűek előnyben), a német, vagy az angol nyelv ismerete nem feltétel, de előny
  • Hajlandóság a pótlékokkal honorált, többműszakos tevékenységre és többletmunkára
  • Hajlandóság arra, hogy középtávon Kecskemét vonzó térségében lakjon (az esetleges költözéshez és / vagy a kezdeti időben támogatást nyújtunk)

Amit ajánlunk

  • Határozatlan idejű munkaszerződés egy megbízható vállalatnál, érdekes és igényes munkakörben
  • Szakembernek járó javadalmazás, teljesítményfüggő, kiegészítő jutalmakkal
  • Szociális szolgáltatások és adókedvezményes vásárlói kártyákra vonatkozó opció
  • Továbbképzési lehetőségek és jó fejlődési perspektívák
  • Igény esetén a lakhatási lehetőség keresésének támogatása

Kérjük, hogy mindenre kiterjedő jelentkezését magyar, német, vagy angol nyelven, kizárólag az általunk megbízott Avantgarde GmbH címére, Wehlistrasse 35-43/1/19, 1200 Wien, Ausztria, Mag. Martin Peirl úr részére, vagy az alábbi e-mail címre küldje el. Kérdésekre szívesen válaszolunk.

Helyek Bács-Kiskun
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
Ipari mérnök - Veszprém (Referenciaszám: KJ-2189)

Man at Work Kft.

Feladatok: A meglévő gyártósorok átalakítása és...
Veszprém, Veszprém

Gyakornok - Motorgyártás - V6 Motorszerelde - Gyártási folyamatok

AUDI HUNGARIA Zrt.

A szakterületen lévő gyakornok megismerkedhet a...
Győr

.NET Developer

Trenkwalder Kft

.NET fejlesztő kollégát keresünk piacvezető IT ...