www.cvonline.hu

Gép és szerszámgyártó munkatárs

  • A hirdetés 849 napja lejárt

Egy sikeres német cégcsoport leányvállalataként a FRIMO Hungary Kft nemzetközi autógyárak beszállítói tevékenységében érdekelt

móri telephelyünkre keresünk

Gép és szerszámgyártó munkatársat.

Feladatok:

  • egyedi gépgyártás, szerelés
  • műanyag szerszámok beállítása, tusírozása
  • szerszámok/gépek vevőnél történő szerelése, üzembe helyezése, szervízelése külföldön és belföldön

Elvárásaink:

  • német vagy angol nyelvtudás
  • szakirányú végzettség (szerszámkészítő, finom mechanikai műszerész, gépgyártó technikus, mehatronikus)
  • műszaki rajzolvasási készség
  • precíz, megbízható és önálló munkavégzés

Előnyt jelent:

  • pneumatikus ismeretek
  • híddaru, targoncavezetői jogosítvány
  • számítógép kezelői ismeretek
  • ultrahangos vagy infravörös műanyag hegesztési technológia ismerete
  • PUR-habosítási tapasztalat

Ha Önt érdekli az általunk kínált lehetőség, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát, bérigény megjelölésével az alábbi e-mail címre.

Helyek Fejér
Kategória Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő