www.cvonline.hu

Gép- és szerszámgyártó munkatárs

  • A hirdetés 517 napja lejárt

Egy sikeres német cégcsoport leányvállalataként a FRIMO Hungary Kft nemzetközi autógyárak beszállítói tevékenységében érdekelt móri telephelyünkre keresünk

Feladatok

  • Egyedi szerszámok készítése, szerelése
  • Kézi megmunkálás, mechanikai és pneumatikai szerelés
  • Szerszámok/gépek vevőnél történő szerelése, üzembe helyezése, szervízelése külföldön és belföldön

Elvárásaink

  • Német és/vagy angol minimum alapfokú nyelvtudás
  • Szakirányú végzettség (lakatos, finommechanikai műszerész, gépgyártó- és mechatronikai technikus)
  • Műszaki rajzolvasási készség
  • Precíz, megbízható és önálló munkavégzés
  • Eseti jelleggel külföldi kiküldetés vállalása

Előnyt jelent

  • Pneumatikai ismeretek
  • Híddaru, targoncavezetői jogosítvány
  • Számítógép kezelői ismeretek
  • Ultrahangos vagy infravörös műanyag hegesztési technológia ismerete

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését kérjük, hogy  jövedelemigénnyel ellátott önéletrajzát jelentkezésével együtt küldje az alábbi címre.

Helyek Fejér
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol, Német