www.cvonline.hu

Gép – és Épület karbantartás vezető

  • A hirdetés 1157 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, megbízója részére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

kollégát

 Feladatok:

  • termelési eszközök és az üzem megfelelő működésének biztosítása

  • javítások/megelőző karbantartási tevékenység biztosítása

  • karbantartási feladatok kivitelezésének irányítása, szervezése

  • karbantartó technikusok irányítása,

  • kapcsolattartás a társosztályokkal, azok vezetőivel

  • energiafelhasználás optimalizálása

  • épület karbantartás, energetikai rendszer üzemeltetése

     Elvárások:

  • szakirányú közép- vagy felsőfokú végzettség

  • releváns szakmai tapasztalat, vagy karbantartásban szerzett tapasztalat és vezetői kompetenciák

  • Műanyagiparban szerzett tapasztalat, fröccsöntő- és speciális (automatizált) gépek karbantartási ismerete

  • kommunikációs szintű angol nyelvtudás

     Előny:

  • telemechanikai-, proface-, siemens robotprogramozási ismeret,

  • elektromosságban és pneumatikában való jártasság

 Munkavégzés helye:

  • Jász-Nagykun-Szolnok megye

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje azE-mail cím megjelenítése e-mail címre és regisztráljon a Link megjelenítése oldalon.

Helyek Kunszentmárton
Kategória Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő