www.cvonline.hu

Geodéta

  • A hirdetés 716 napja lejárt

Távközlési iparban dolgozó fővállalkozó cég keres

geodétát

budapesti vagy szentesi munkahelyre

Feladatok:

  • telekommunikációs adótorony – antennák beállításával kapcsolatos geodéziai munkák
  • műszaki bejárások
  • ellenőrzések

Elvárások:

  • földmérő mérnök végzettség
  • angol nyelv ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
  • számítógépes ismeretek (Word, Excel, Outlook, PowerPoint)
  • önálló munkavégzés
  • csapatjátékos

Előnyök:

  • távközlési területen szerzett szakmai tapasztalat
  • ipari alpin technikai bizonyítvány és gyakorlat
  • saját mérőműszerezettség

Fényképes magyar nyelvű pályázatokat fizetési igény megjelöléssel a következő e-mail címre „geodéta” megnevezéssel kérjük elküldeni.

Helyek Pest
Csongrád
Budapest
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő