www.cvonline.hu

Geodéta

A DMRV Duna Menti Regionális Vízmű Zrt.
Műszaki-fejlesztési Osztálya

GEODÉTA

munkakörbe munkatársat keres, váci munkavégzési hellyel.

Feladatai:

  • A DMRV Zrt. működési területén a vállalat modern mérőeszközeivel a meglévő közműhálózat és objektumok bemérése, feldolgozása AutoCAD programmal,
  • Közműtérkép szerkesztési, térinformatikai, egyéb geodéziai feladatok ellátása,
  • Közműhálózat bemérésekor a beméréssel egy időben fényképes dokumentálás az objektum állapotáról.

Feltételek:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség (földmérő mérnök végzettség),
  • MS Office felhasználói ismeretek,
  • AutoCAD felhasználói szintű ismerete,
  • Felelősségteljes és precíz munkavégzés,
  • Terhelhetőség, jó problémamegoldó képesség, önálló munkavégzés,
  • Rendkívül magas szintű monotonitástűrés,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • Büntetlen előélet.

Előnyt jelent:

  • Vízi közmű tervezésben, építésben, üzemeltetésben szerzett tapasztalat,
  • Digitális közműtérkép ismeret,
  • GD vagy GD-T geodéziai tervező jogosultság.

Jelentkezni fényképes szakmai önéletrajzzal, végzettséget igazoló bizonyítvány másolatával, bérigény megjelölésével 2016. szeptember 26-ig az alábbi e-mail címen lehet.

Munkavégzés helye Vác
Kategória Építés / Ingatlan, Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Vác