www.cvonline.hu

GEODÉTA

  • A hirdetés 450 napja lejárt

A DMRV Duna Menti Regionális Vízmű Zrt.

Műszaki-fejlesztési Osztálya

GEODÉTA

munkakörbe munkatársat keres, váci munkavégzési hellyel.

Feladatai:

  • A DMRV Zrt. működési területén geodéziai mérőeszközökkel (GPS) a meglévő közműhálózat és objektumok bemérése, feldolgozása AutoCAD programmal,
  • Geodéziai térinformatikai, földmérési feladatok ellátása,
  • Közműhálózat bemérés esetén a beméréssel egy időben fényképes dokumentálás az objektum állapotáról.

Feltételek:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség (földmérő mérnök végzettség),
  • MS Office felhasználói ismeretek,
  • GD vagy GD-T geodéziai tervező jogosultság,
  • AutoCAD felhasználói szintű ismerete,
  • Felelősségteljes és precíz munkavégzés,
  • Terhelhetőség, jó problémamegoldó képesség, hajlamosság csapatmunkára és önálló munkavégzésre egyaránt,
  • Magas szintű monotonitástűrés,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • Büntetlen előélet.

Előnyt jelent:

  • Vízi közmű tervezésben, építésben, üzemeltetésben szerzett tapasztalat,
  • Digitális közműtérkép ismeret.

Jelentkezni fényképes szakmai önéletrajzzal, végzettséget igazoló bizonyítvány másolatával, bérigény megjelölésével 2016. március 4-ig az alábbi e-mail címen lehet.

DMRV ZRT.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő