www.cvonline.hu

Genomikai Applikáció Specialista angol nyelvtudással

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.20.
Jelentkezési határidő: 2016.08.24.
Hirdetés azonosító: 1018397

Nagyfokú tudással rendelkezel Genomika területén és esetleg még PhD fokozattal is rendelkezel?

Szívesen foglalkoznál molekuláris biológia technológiák bemutatásával, oktatásával, tudományos tanácsadással de nem szeretnél értékesíteni?

Fontos számodra, hogy használhasd szaktudásodat és kiváló szakemberekkel dolgozhass együtt?

Mindemellett Jól beszélsz angolul is?

Ha igen, ne gondolkodj sokáig, jelentkezz minél hamarabb!

Neves, kiváló kutatói háttérrel rendelkező ügyfelünk növekvő csapatába keresünk Genomika Applikáció Specialistát.

Feladatok:

- Molekuláris biológiai technológia alkalmazásának bemutatása, prezentálása
- Kongresszusok, szemináriumok, kerekasztal beszélgetések szervezése, megtartása
- Kapcsolattartás a fontosabb véleményformáló emberekkel, kutatókkal, a szakterületen tevékenykedőkkel, kutatóintézetekkel és kórházak vezetőivel
- Ügyfelek oktatása, tréningelése a telepített eszközök felhasználásával kapcsolatban
- Az értékesítők és felhasználók igényeinek, visszajelzéseinek közvetítése, riportolása a marketing osztály számára
- Utazás Magyarországon és Euróbában

Elvárások:

- Egyetemi diploma Life Science területén (biológus, biomérnök, biokémikus, orvos, kutatóorvos, gyógyszerész, stb.)
- PhD fokozat megléte előny
- Nagyfokú szakmai tudás és/vagy munkatapasztalat a Genomika területén
- Molekuláris biológiai technológia ismerete ( DNS alapú vizsgálati módszerek, PCR , génexpresszió)
- Folyékony angol nyelvtudás
- Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Előnyt jelent:
- Technikai támogatói vagy értékesítői munkatapasztalat Life Science vagy klinikai diagnosztika területén
- Szemináriumok tartásában, workshopokban szerzett tapasztalat
- Akadémiai, kutatói háttér

Amit kínálunk:

- Lendületes, trendet követő, stabil vállalat
- Munkavégzés kiváló szakemberek mellett, tudományos környezetben
- Szakmai előrelépési lehetőségek
- Utazási lehetőség
- Modern munkakörnyezet
- Versenyképes jövedelem

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján