www.cvonline.hu

GENERÁL MŰVEZETŐ

  • A hirdetés 123 napja lejárt

A 23 éves múltú Grabarics Építőipari Kft. generálkivitelező cég, a magyar építőipari piac egyik meghatározó szereplője. Vállalatunk állandó minőséget, pontosságot, kiszámíthatóságot, megfelelő hozzáértést biztosít megrendelői számára. Elkötelezett munkatársakat keresünk, akik hozzánk hasonlóan hosszú távú, közös együttműködésben gondolkodnak. Jelenleg a projekt megvalósító csapatunkba keresünk

munkatársat.

Főbb feladatai:

  • A projektvezető és a munkahelyi mérnök vezetése alatt az építkezések napi munkafolyamatainak közvetlen irányítása
  • Az alvállalkozók és saját dolgozók munkájának koordinálása, ellenőrzése
  • A munkaterületre való fel- és levonulás megtervezése, gördülékeny végrehajtása
  • Vezeti az alá beosztott dolgozók és alvállalkozók munkaóráit
  • Bejövő-kimenő anyagmozgások rögzítése a raktár programunkban
  • Naprakészen vezeti a minőségirányítási rendszer által meghatározott dokumentumokat
  • Gondoskodik az optimális eszköz- és gépkihasználásról
  • Mérőeszközök szakszerű átvétele, használata, tárolása
  • Folyamatos minőség-ellenőrzés az építkezésen

Amit kérünk:

  • Magasépítő technikumi végzettség
  • Generál kivitelezésben szerzett több éves szakmai tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Határozott fellépés, nagyfokú önállóság
  • Megbízható munkavégzés
  • Rugalmas, terhelhető személyiség
  • B kategóriás jogosítvány, saját gépkocsi

Amit Kínálunk:

  • Hosszú távú, biztos munkahely
  • Versenyképes bérezési rendszer
  • Céges telefon és laptop
  • Szakmai kihívás, változatos projektek
  • A tehetségek elismerése, megbecsülése

Munkavégzés helye: Magyarország területén változó (Központi irodaházunk Dunaújvárosban van).

Fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk.