www.cvonline.hu

GENERAL LEDGER SPECIALIST (FŐKÖNYVI KÖNYVELŐ) (6011)

  • A hirdetés 1202 napja lejárt

A Pannon-Work Zrt. Munkaerő-Kölcsönző és Munkaerő-Közvetítő cég multinacionális megbízópartnere számára munkatársat keres – veresegyházi munkavégzéssel – az alábbi munkakörbe:
General Ledger Specialist
(Főkönyvi könyvelő)

Ambiciózus, angolul folyékonyan beszélő pályázókat keresünk, akik szívesen részt vennének a vállalat főkönyvi könyvelési (General Ledger) tevékenységeiben.

Feladatok:
•Aktív részvétel a rendszeres számviteli zárásokban
•Rekonsziliációk végzése, koordinálása
•Folyamatfejlesztésekben való aktív részvétel
•Pénzügyi elemzések készítése
•Ad hoc elemzések készítése
•Mérlegelemzések a menedzsment számára
•Riportálás
•Rendszeres részvétel külső és belső auditokban
•Kapcsolattartás külső könyvvizsgáló céggel, adóhatósággal, SOX követelményeknek való megfelelőség

Elvárások:
•Főiskolai / egyetemi végzettség Pénzügy-számvitel szakon
•Min. 2 év tapasztalat Pénzügy-számvitel területen, könyvelési ismeret
•Folyékony angol nyelvtudás (szóban és írásban)
•Erős MS Office ismeret (Word, Excel)
•Pontosság, precizitás
•Jó analitikus és szervezési készség
•Jó kommunikációs készség, csapatjátékos

Előny:
•Tapasztalat US GAAP és SOX területén
•Integrált vállalatirányítási rendszer ismerete

Amit kínálunk:
•Versenyképes fizetés
•Modern munkakörnyezet
•Ingyenesen igénybe vehető céges buszok Budapest több pontjáról
•Értékes tapasztalatszerzési, hosszú távú munkalehetőség egy vezető multinacionális vállalatnál

Munkavégzés helye:
Veresegyház (Budapesttől kb. 20 km, Budapest több pontjáról ingyenes céges buszok közlekednek)

Ha az állásajánlat felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre fizetési igénye megjelölésével.

Érdeklődni a következő telefonszámokon lehet: 06 1/ 279-0624

Kérjük, a tárgyban tüntesse fel: „GL Spec”.