www.cvonline.hu

GDL FEJLESZTŐ

  • A hirdetés 967 napja lejárt

Szakértői feladatokat ellátó szervezet

munkatársat keres

Feladatok

  • tervezői igényeket kiszolgáló, egyedi ArchiCAD elemkönyvtár kialakítása során az építész tervező csoport konkrét építészeti projektjeihez (Archicad BIM rendszerben)
  • a GDL objektumok felhasználási lehetőségeinek feltárása a projektek során
  • egyedi, illetve típustárgyak, szerkezetek, építészeti elemek programozása GDL nyelven
  • építésztervezői tervezői elvárások megismerése
  • paraméterezhető tulajdonságok felismerése
  • GDL objektumok programozása (felhasználói felület tervezése, 2d, 3d modell készítése)
  • GDL objektumok integrálása az ArchiCAD BIM szerver lehetőségeivel

Elvárás

  • Szakirányú felsőfokú informatikai végzettség
  • GDL programozói nyelv magas szintű ismerete és alkalmazása ArchiCAD-hez készült GDL referenciaobjektumok
  • Igényes, megbízható munkavégzés

Előny

Az önéletrajzokat, a pozíció és a fizetési igény megjelölésével alábbi e-mail címre kérjük küldeni.

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Építés / Ingatlan
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő