www.cvonline.hu

Gázturbina karbantartó

Külföldi, energetikai szektorban elismert, szélerőművekkel és kompresszor szolgáltatásokkal foglalkozó Partnercégünk számára

munkatársakat keresünk.

Feladatok:

  • Gázturbinák karbantartása európai országokban (projektszerűen)
  • Működési hibák feltárása és javítása
  • A munkához kapcsolódó adminisztráció vezetése

Elvárások:

  • Műszaki végzettség vagy szakképzettség (elektromechanikai/elektrotechnikai/gépészeti/mérnöki/villanyszerelő/fémipari/lakatos/autószerelő/csőszerelő stb.)
  • Minimum 1-2 éves munkatapasztalat műszaki területen
  • Utazási hajlandóság
  • Kiváló fizikai teherbírás
  • Csapatjátékos, együttműködő, érdeklődő, fejleszthető személyiség
  • Magas fokú rugalmasság, motiváltság

Amit ajánlunk:

  • A cég által nyújtott különböző magyar nyelvű képzéseken, tréningeken való részvétel
  • 1 éves határozott idejű szerződés megújításának lehetősége teljesítmény alapján
  • Versenyképes bérezés
  • Ingyenes szálláshely biztosítása
  • Rendszeres ki- és haza utazások biztosítása

Munkavégzés helye: Európa

Munkavégzés helye Európa
Kategória Elektronika / Telekommunikáció, Energetika / Villamosság, Mérnök / Műszaki, Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Külföld