www.cvonline.hu

Gázszerelő

HSA Kft.

Hozzáadva: 2017.11.18.
Hirdetés azonosító: 1228429

Olasz tulajdonú gázszolgáltató partnercégünk részére munkatársakat keresünk az alábbi munkakörbe:

Gázszerelő

Feladatok:

  • Fogyasztói rendszereinkben gázszerelési munkák elvégzése
  • A gázelosztó és csatlakozó vezetékek üzembe helyezése, gáztalanítása
  • A beépített elzáró szerelvények és azok tartozékainak ellenőrzése, javítása
  • Gázmérők, nyomásszabályzók ellenőrzése, cseréje, nyomásmérések elvégzése
  • Fogyasztói rendszereink ellenőrzése, karbantartása, üzemzavarok feltárása, elhárítása
  • Biztonsági előírások, szabályok pontos betartása

Elvárások:

  • Legalább középfokú gázvezeték- és/vagy készülékszerelő szakképesítés
  • Min. 1-2 éves szakmai (közmű üzemeltetési vagy épületgépészeti) gyakorlat
  • Jó problémamegoldó készség
  • „B” kategóriás gépjármű vezetői engedély

Előny:

  • Gázszolgáltatónál szerzett szakmai gyakorlat
  • Műanyaghegesztői képesítés
  • Gázvezeték-és/vagy készülékszerelő mesterlevél
  • Érvényes gázszerelői igazolvány

Amit a cég kínál:

  • Versenyképes fizetés
  • Munkába járás támogatása
  • Stabil munkahely

Munkavégzés helye:

  • Tiszaújváros, Kazincbarcika, Szigetszentmiklós, Gödöllő, Cegléd, Szentendre

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, fényképpel, bizonyítvány másolatokkal és motivációs levéllel ellátott szakmai önéletrajzát küldje el az alábbi e-mail címre.