www.cvonline.hu

GAZDASÁGINFORMATIKUS

  • A hirdetés 487 napja lejárt

Kecskeméti székhelyű kereskedelmi társaság

munkatársat keres

A betöltendő munkakörrel kapcsolatos feladatok:

  • Aktív részvétel a vállalatirányítási információs és a raktárirányítási rendszerek működtetésében, a rendszerek működtetésének támogatása
  • Az ERP és a WMS rendszerek felügyelete, fejlesztése, a fejlesztési igények összegyűjtése, rendszerezése, és a fejlesztési projektek megvalósításának felügyelete, dokumentálása
  • Gazdasági elemzések elvégzése, illetve azok adatigényének megszervezése
  • Meglévő és új üzleti folyamatok informatikai támogatása, fejlesztése, automatizálása
  • Rendszerek közötti adatcsere folyamatok felügyelete
  • Műszaki-informatikai feladatok készségszinten történő elvégzése
  • Munkatársak támogatása a rendszerek használatában

Az ideális pályázó az alábbi kompetenciákkal rendelkezik:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség (gazdaságinformatikus)
  • ERP és WMS rendszerek működtetésében szerzett gyakorlat, hasonló munkakörből eredő szakmai tapasztalat
  • Műszaki-informatikai feladatok elvégzésében szerzett tapasztalat, jártasság (előny)
  • Rendszerszemlélet
  • Határozott, magabiztos kiállás
  • Önálló munkavégzés
  • Kreativitás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Hosszú távú fejlődési lehetőség
  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Barátságos munkahelyi légkör

Jelentkezni fényképes önéletrajz és motivációs levél (fizetési igény megjelölésével) megküldésével az alábbi e-mail címen lehet.

Helyek Bács-Kiskun
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
IT / Informatika
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő