www.cvonline.hu

Gazdasági vezető

  • A hirdetés 663 napja lejárt

A MÁV Nosztalgia Kft.

 munkatársat keres

gazdasági vezető

pozícióba

Főbb feladatok:

  • A Kft. pénzügyi-számviteli, gazdasági tevékenységének szervezése, irányítása, ellenőrzése
  • a Kft.  gazdasági szervezetének működtetése, irányítása, ellenőrzése a vállalati SZMSZ-ben rögzített feladatok szerint
  • a gazdálkodási tevékenységhez kapcsolódó szabályzatok elkészítése, karbantartása
  • éves gazdálkodási terv és hosszú távú tervek elkészítése
  • éves és időszaki beszámolók elkészítése
  • éves és időszaki könyvvizsgálat koordinációja
  • bevallások elkészítése illetve ellenőrzése
  • külső és belső adatszolgáltatási kötelezettségek teljesítése
  • kockázatkezelés
  • vállalati integrált rendszer és kapcsolódó rendszerek üzemeltetése
  • a gazdálkodási egység munkatársainak szakmai irányítása.

Követelmények:

  • felsőfokú  gazdasági szakirányú állami iskolai végzettség
  • mérlegképes  könyvelői szakképesítés,
  • minimum 5 éves vezetői  tapasztalat hasonló munkakörben,
  • büntetlen előélet, magyar állampolgárság

Egyéb követelmények:

  • kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség,
  • pontos, precíz munkavégzés és szakmai elkötelezettség,
  • komplex gondolkodás, rendszerszemlélet

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • LIBRA3, Basware, Nagy Utazás programok ismerete
  • vasúti ismeret, gyakorlat
  • adótanácsadói szakképesítés
  • idegen nyelv ismerete

Munkavégzés helye:  Budapest, 1142 Tatai út 93/A

Jelentkezési határidő: 2015. november 30.

Jelentkezés módja: fényképpel ellátott szakmai önéletrajz és motivációs levél elküldése bérigény megjelöléssel az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő