www.cvonline.hu

Gazdasági vezető

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.26.
Jelentkezési határidő: 2015.08.25.
Hirdetés azonosító: 960793

Német tulajdonban lévő, gyártással foglalkozó partnercégünk keresi újító szellemű gazdasági vezetőjét.

Feladatok:

Feladatok:
- Pénzügyi, számviteli, kontrolling, IT és HR területek irányítása (10-15 fő)
- Havi riportok összeállítás a management igényeinek megfelelően a cégcsoport cégei részére
- Éves, 3 éves tervezés, forecast-ok készítése
- Kapcsolattartás a bankokkal, könyvvizsgálókkal, egyéb szervezetekkel
- Cash flow, likviditástervek készítése
- Cash flow és kifizetések irányítása
- Vevői és szálíltói kintlevőségek kezelése
- Management információs rendszerek irányítása
- Önköltségszámítás, termelési költségek kontrollingja
- Döntés előkészítés az ügyvezetés számára
- Árkalkulációk készítése
- Finanszírozási szerződések előkészítése
- Költséghatékonysági számítások

Elvárások:

- Releváns főiskolai / egyetemi végzettség
- Regisztrált mérlegképes könyvelői végzettség
- Minimum 5 éves vezetői tapasztalat
- Tárgyalóképes német nyelvtudás
- Multinacionális cégnél szerzett több éves tapasztalat
- SAP ismerete

Amit kínálunk:

- Dinamikus fejlődési és karrierlehetőség
- Lehetőség a belső rendszerek kiépítésére
- Versenyképes fizetés és juttatási csomag

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a