www.cvonline.hu

Gazdasági Vezető

  • A hirdetés 634 napja lejárt

Debreceni székhelyű cégcsoport tapasztalt és megbízható

Gazdasági Vezetőt

keres teljes munkaidőben az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • A cégcsoport pénzügyi és gazdasági irányítása
  • Kapcsolattartás az Elnökkel és az Ügyvezetővel
  • 450 főállású alkalmazottat számfejtő munkaügyi csoport irányítása
  • Képviselet a hatóságok előtt
  • Pályázatok pénzügyi vezetése, elszámolása és irányítása
  • Könyvelői csoport irányítása
  • Napi Cash Flow riportok készítése
  • Területi vezetőkkel, cégvezetőkkel történő elszámolás irányítása
  • Egyéb elszámolások készítése
  • Éves, féléves, havi beszámolók készítése
  • Adóbevallások készítésének irányítása
  • Kapcsolattartás könyvvizsgálóval
  • Könyvviteli zárások lebonyolítása

Elvárások:

  • Könyvelésben szerzett többéves tapasztalat,
  • Egyetemi vagy főiskolai gazdasági-pénzügyi végzettség
  • Pontos, precíz, önálló problémamegoldás és munkavégzés
  • Lojalitás, pozitív attitűd
  • Vezetői tapasztalat, határozott személyiség
  • Lényeglátás, rugalmasság
  • Rendszerszemlélet
  • Terhelhetőség

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú karrier lehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Céges telefon
  • Céges autó
  • Egyéb juttatások
  • Megbecsülés, rugalmasság és fejlődési lehetőség
  • Kiváló munkahelyi kollektíva

Előnyt jelent:

  • Könyvvizsgálói végzettség és gyakorlat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Munkakezdés: 2015. július 20. – 2015. október 20.-ig a jelenlegi gazdasági vezető mellett, ezt követően önállóan. Próbaidő: 90 nap

Jelentkezni lehet az alábbi dokumentumok csatolásával:

  • Fényképes önéletrajz
  • Kézzel írott motivációs levél
  • Végzettségek fénymásolata

 „Gazdasági vezető” jeligére az alábbi e-mail címen  2015. június  25-ig.

Bármely dokumentum hiányában a beérkezett pályázat elbírálására nincs lehetőségünk.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő