www.cvonline.hu

Gazdasági Vezető

  • A hirdetés 836 napja lejárt

 A hazai tulajdonú, több mint 15 éve sikeresen működő, fejlődésorientált újHÁZ építőanyag nagykereskedelmi részvénytársaság központja részére keresünk új munkatársat

pozícióba.

A munkakör célja:

A munkáltató központi szervezete által végzett országos nagykereskedelmi tevékenységének gazdasági irányítása, a cég pénzügyi-, számviteli, kontrolling területeinek koordinálása, gazdasági területéhez kapcsolódó folyamatai működtetésének biztosítása, fejlesztése, ellenőrzése.

Feladatok:

  • A vállalat gazdasági (pénzügyi, számviteli, kontrolling) területének ügyviteli és gazdasági adminisztrációs tevékenységének felügyelete, irányítása, fejlesztése.
  • Havi-, negyedéves beszámolók, elemzések készítése.
  • A Társaság szerződéseinek gazdasági szempontú felülvizsgálata, véleményezése.
  • A Társaság tevékenységéhez illeszkedő pénzügyi rendszerek működtetése, likviditás biztosítása.
  • A kontrolling rendszer folyamatos fejlesztése, felülvizsgálata.
  • Az informatikai rendszer folyamatos fejlesztése.
  • Részvétel a vállalati stratégia kialakításában, az éves üzleti tervezésben, felülvizsgálatban, valamint a folyamatos nyomon követésben.
  • Kapcsolattartás a könyvvizsgálóval, az adóhatósággal, valamint a partnerek gazdasági vezetőivel.

Szakmai elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú (egyetemi/főiskolai) végzettség
  • Mérlegképes könyvelői végzettség.
  • Kontrolling területen szerzett szakmai tapasztalat.
  • Minimum 5 éves, gazdasági területen szerzett szakmai tapasztalat.
  • Minimum 3 éves gazdasági vezetői (legalább 5-10 fős csapat irányításában szerzett) gyakorlat.

Előnyt jelent:

  • Integrált vállalatirányítási rendszer ismerete.
  • Kontrolling rendszer kiépítésében szerzett tapasztalat
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás.
  • „B” kategóriás jogosítvány.

Személyes kompetenciák/tulajdonságok:

  • Kimagasló felelősségtudat, megbízhatóság, precizitás, gyors, hatékony munkavégzés.
  • Kiváló pro-aktivitás és önálló munkavégzési képesség.
  • Határozottság, kiemelkedő vezetői készségek, kipróbált döntési, motivációs  és irányítási képességek.
  • Rendszerszemlélet.
  • Terhelhetőség, stressz tűrő képesség, kimagasló flexibilitás.
  • Lojalitás, tulajdonosi szemléletmód.
  • Pozitív-, eredményorientált attitűd.

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag.
  • Folyamatos szakmai kihívás, fejlődési lehetőség.
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség.
  • Dinamikusan fejlődő vállalati környezet.
  • Részvétel egy fiatal, elkötelezett csapat munkájában.

Munkavégzés helye:

  • Győr környéke (Tényő)

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, fényképes szakmai önéletrajzát, valamint motivációs levelét fizetési igényének megjelölésével és referenciák megadásával a lenti e-mail címre kérjük megküldeni.

Helyek Győr
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő