www.cvonline.hu

Gazdasági vezető

  • A hirdetés 1009 napja lejárt

A Borsodvíz Zrt. felvételt hirdet az alábbi munkakör betöltésére:

A munkakör betöltéséhez felsőfokú közgazdasági végzettség vagy mérlegképes könyvelői végzettség szükséges.

Ellátandó feladatok:

  • a Borsodvíz Zrt. Encsi üzemigazgatóságán a gazdasági egység munkájának megszervezése, irányítása
  • üzemigazgatóságot érintő tervezési, elemzési feladatok végzése
  • vízóraolvasás, vízdíjbehajtás megszervezése, ellenőrzése üzemigazgatósági szinten
  • pénztárellenőrzés

A munkakör betöltésénél a szakmai tapasztalat, jártasság előnyt jelent.

Munkába állás időpontja: 2015. január 5.

A munkavégzés helye: Encs

Jelentkezési határidő: 2014. december 19.

A pályázatokat a megadott e-mail címre kérjük beküldeni.

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő