www.cvonline.hu

Gazdasági vezető

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.20.
Hirdetés azonosító: 815371

Szegedi telephelyű magyar tulajdonú élelmiszeripari száraztermék előállításával foglalkozó megbízónk részére az alábbi pozícióba keresünk munkatársat

Feladatok:
  • a cég működésére vonatkozó számviteli és pénzügyi rendszer szervezése, irányítása, ellenőrzése;
  • a számviteli törvény előírásai szerinti teljes körű analitikus és főkönyvi könyvelésben való aktív részvétel, annak irányítása, koordinálása és ellenőrzése;
  • a gazdasági osztály felügyelete, szakmai irányítása;
  • éves/féléves és időszakos tervezésben való aktív részvétel;
  • a gazdálkodás irányítása, tervek egyeztetése, ellenőrzése, változtatási javaslatok előkészítése és előterjesztése a vezetőknek;
  • jelentések, üzleti beszámolók elkészítése, elemzések, kimutatások elkészítése;
  • a cég gazdasági tevékenységének napi szintű nyomon követése;
  • eredmény-, költségelemzések, költségkalkulációk koordinálása, riportok és statisztikák összeállítása és elemzése;
  • hatóságokkal való kapcsolattartás.
Elvárások:
  • felsőfokú gazdasági végzettség;
  • mérlegképes könyvelői végzettség;
  • min. 3 éves hasonló pozícióban szerzett tapasztalat
  • min. 3 éves vezetői tapasztalat előny;
  • középfokú angol nyelvtudás;
  • min. felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek.
  • kitűnő problémamegoldó;
  • önállóság, precizitás;
  • proaktív gondolkodásmód;
  • analitikus szemléletmód;
Amit kínálunk:
  • dinamikusan fejlődő cég biztos háttere;
  • versenyképes jövedelem;
  • fejlődési lehetőség;
  • önálló munkavégzés;
  • Amit a Prohumán nyújt Önnek:
  • interjú során karrier tanácsadást nyújtunk,
  • átbeszéljük a profiljához illő álláslehetőségeket,
  • segítünk átlátni, hogyan zajlik a kiválasztás folyamata,
  • jelentkezésétől egészen a belépésig támogatjuk pályázatát,
  • piaci ismereteinket pályázóink szolgálatába állítjuk,
  • ötletetek adunk, hogy milyen irányban érdemes magát továbbfejleszteni.
Munkavégzés helye:
  • Szeged
Kapcsolat:
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképpel ellátott önéletrajzát E-mail cím megjelenítése e-mail címre a megpályázott munkakör megjelölésével.