www.cvonline.hu

Gazdasági vezető

  • Company_icon Work Force Kft.
  • Location_icon Budapest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 18 napja lett aktiválva

Van tapasztalata pénzügyi vezetés területén? Kiválóak a készségei pénzügyi tervezés és pénzforgalmi szervezés kapcsán? Olyan vezető keresünk, aki képviseli cégünket és irányítja a back-office területet.

Jelentkezzen a Work Force csapatához

Gazdasági vezetői

pozícióba!

Feladatok:

  • A cégcsoport közgazdasági, pénzügyi, számviteli tevékenységének megszervezése, irányítása és ellenőrzése
  • A pénzforgalom megszervezése, ellenőrzése, bank – és hitelügyek intézése
  • A társaság gazdaságos működésének elősegítése
  • Tanácsadás, döntés előkészítés
  • Tervezés, előrejelzések készítése
  • Teljes back office csapat vezetése (beszerzés, HR, IT, pénzügy)
  • A cégcsoport képviselete alvállalkozók, beszállítók felé, valamint a beszerzéshez szükséges szerződések tárgyalása, előkészítése
  • Riportálás

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Gazdasági vezető szerepkörben töltött minimum 2 éves tapasztalat
  • Pénzügyi területen szerzett minimum 5 éves szakmai tapasztalat
  • Erős kontrolling ismeretek
  • Kommunikáció képes angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs készség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes kompenzáció
  • Dinamikus, fiatal csapat
  • Komplex, kihívó feladatkör

Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.