www.cvonline.hu

Gazdasági vezető

  • Company_icon B Build & Trade Kft.
  • Location_icon Budapest, Pest
  • Mentés
  • Ez az álláshirdetés 3 napon belül lejár

Feladatok:

  • Projektek gazdasági feladatainak támogatása
  • Alvállalkozói szerződések megírása, ellenőrzése
  • Belső szabályozási rendszer elvárásainak megfelelő adminisztráció elvégzése
  • Projektek pénzügyeink naprakész nyomon követése
  • Könyvelővel való napi szintű kapcsolattartás
  • Közbeszerzési pályázatok megírása (ajánlattevői oldal) nyomon követése
  • Bankkal, biztosítóval és egyéb pénzügyi szervezetekkel való kapcsolattartás (banki ügyintézés, hitelkeret, faktorálás)

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (gazdasági)
  • Legalább 1 év tapasztalat, hasonló munkakörben
  • Jó problémamegoldó képesség és kommunikációs készség

Előny:

  • Műszaki végzettség
  • Naprakész számviteli, könyvelési és adózási ismeretek
  • Angol vagy német nyelv
  • Számlázó program ismerete

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését kérjük, hogy fényképes szakmai önéletrajzával pályázzon rá BÉRIGÉNYÉNEK MEGJELÖLÉSÉVEL!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Pénzügyi szakember
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Gazdasági menedzser
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű