www.cvonline.hu

Gazdasági vezető

  • A hirdetés 7 napja lejárt

Megbízónk egy német tulajdonú, Tier 1-es autóipari beszállító konszern Budapest környéki gyártóegysége. Pénzügyi, kontrolling, és számviteli osztályuk vezetésére keressük nívós multinacionális mátrix szervezetben átfogó szakmai tapasztalatokat szerzett, agilis új munkatársat az alábbi pozícióba:

 Gazdasági vezető – Autóipari beszállító
Budapest

Az ideális jelölttel szembeni elvárások:

  • Minimum 5 év termelőegységnél szerzett pénzügyi és/vagy kontrolling és/vagy gazdasági vezetői tapasztalat
  • Bevallások valamint magyar és német és/vagy angol nyelvű beszámolók összeállításában, finanszírozásban, cash flow menedzsmentben, projekt kontrollingban, ROI kalkulációkban, banki és hatósági ügyintézésben való alapos jártasság
  • Felsőfokú szakirányú végzettség és mérlegképes könyvelői regisztráció
  • IFRS gyakorlat
  • Regionális CFO rendszerfejlesztési támogatásához való affinitás
  • Csapatát fejleszteni és motiválni tudó egyéniség
  • Proaktív és felelősségvállaló munkavégzés
  • Tárgyalási szintű német és / vagy angol nyelvtudás

Előny:

  • Termeléstervezéssel és beszerzéssel való szoros együttműködési tapasztalat

A kiválasztott jelöltet biztos céges háttér, hosszú távú karrierlehetőség, nívós multinacionális vállalati kultúra és egy céges gépkocsit is magában foglaló versenyképes fizetési csomag várja.

Ha a fentiek felkeltették érdeklődését kérjük, hogy küldje el részletes szakmai önéletrajzát a Jelentkezés gombra kattintva vagy a lenti e-mail címre. A tárgy mezőben kérjük megjelölni a „Gazdasági Vezető” jeligét.

exetim selection
Istenhegyi út 44, 1125 Budapest
Link megjelenítése

Helyek Budapest
Pest
Kategória Gyártás / Termelés > Termelési menedzser
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Kontroller, Könyvelő, Közgazdász, Pénzügyi kontroller, Pénzügyi menedzser, Pénzügyi szakember
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Gazdasági menedzser, Gazdasági szakember
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Német
Egyéb hasonló állások Önnek
Gazdasági ügyintéző

Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem

Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem ...
Pest, Budapest

B Build & Trade Kft.

Gazdasági vezető Feladatok: Projektek gazdasági...
Budapest, Pest

Gazdasági informatikus – INTS/14/69

INT-Solution Üzleti Tanácsadó Kft.

Nemzetközi ügyfélkörrel rendelkező ügyfelünkhöz...
Pest