www.cvonline.hu

Gazdasági vezető

  • A hirdetés 378 napja lejárt

Bólyi Partnerünk számára keresünk

Gazdasági vezetőt!

Amit kínálunk:

  • Szakmai kihívás és fejlődési lehetőség
  • Sokrétű, változatos munkavégzés
  • Jó munkahelyi környezet
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag

Feladatok:

  • A cég gazdasági tevékenységének irányítása, számviteli, pénzügyi, kontrolling, bér valamint üzemeltetés teljes körű felügyelete
  • Éves zárások felügyelete, költségvetési beszámolók elkészítése
  • Szerződések, számlák, teljesítési igazolások ellenőrzése
  • Bérszámfejtés, járulékbevallás felügyelete
  • Kapcsolattartás költségvetési szervekkel, hatóságokkal, hivatalokkal
  • Projektek, beruházások és egyéb gazdasági döntések előkészítése
  • Gazdasági jogszabály követelményeinek való megfelelés biztosítása
  • Pályázati lehetőségek folyamatos monitorozása, kiaknázása

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (gazdasági, pénzügyi, számviteli)
  • Legalább 6-8 éves szakmai és 2-3 éves vezetői tapasztalat
  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Felsőfokú angol nyelvtudás
  • Adó és számviteli törvények naprakész ismerete
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Munkaidő: teljes munkaidő, napi 8 órában
Jelentkezni fényképes önéletrajzzal és motivációs levéllel lehetséges a lenti e-mail címen. Az önéletrajz tartalmazzon referenciákat!

Helyek Baranya
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol