www.cvonline.hu

Gazdasági vezető

  • A hirdetés 527 napja lejárt

Debreceni központú Zrt. keres

gazdasági vezetői

munkakörbe munkatársat.

Elvárások:

  • Felsőfokú közgazdasági, számviteli végzettség
  • Minimum kétéves vezetői gyakorlat
  • Vállalatirányítási és könyvelési rendszerek ismerete
  • A számviteli és adózási szabályok és eljárások naprakész ismerete
  • Megbízható, önálló, precíz munkavégzés
  • 12 fős csapat irányításának képessége

Előny:

  • legalább 3 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

A fényképes pályázatokat a munkabérigény megjelölésével „Gazdasági vezető” jeligére várjuk.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő