www.cvonline.hu

Gazdasági vezető

Hozzáadva: 2017.07.23.
Hirdetés azonosító: 1037501

Nagy múltú sportszervezet gazdálkodásának irányítására keresünk munkatársat!
Feladatok:
  • Sportszervezet gazdálkodásának irányítása
  • Kapcsolattartás, egyeztetések társosztályokkal, finanszírozó minisztériummal és a könyvvizsgálóval
  • Kapcsolattartás könyvelést végző társasággal, munkájuk stratégiai szintű irányítása
  • Kontrolling feladatok ellátása költségvetésen keresztül
  • Éves költségvetés és beszámoló elkészítése, támogatása
  • Napi pénzügyi folyamatok irányítása, likviditás tervezése, kontrollja
  • Támogatások elszámolásának és kiadásának irányítása
  • Részvétel a jogi folyamatokban, gazdálkodási szempontú véleményezése

Elvárások:
  • Több éves vezetői tapasztalat gazdasági területen
  • Gyakorlati tapasztalat pályázatfigyelésben, támogatásokban
  • Gazdálkodási folyamatok átfogó, naprakész ismerete
  • Terhelhetőség, kiváló konfliktuskezelés
  • Határozott személyiség

Juttatások:
  • Kiváló szakmai csapat
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Stabil szervezeti háttér

Előnyök:
  • Azonnali kezdés
  • Angol vagy német nyelvismeret
  • Sportok iránti elkötelezettség

Nyelv:
  • Magyar

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és maradéktalanul megfelel az elvárások, kérjük küldje el önéletrajzát és fizetési igényét a megadott e-mail címre!

Munkavégzés helye:
  • Budapest

Egyéb információk:
Partnercégünk fő célja hogy a sportot, mint a szabadidő hasznos eltöltésének eszközét, illetve annak közösségépítő, egészségmegőrző, munkaképesség fejlesztő hatását kihasználva egy pozitív jövőképet vázoljon!