www.cvonline.hu

Gazdasági Vezető

  • A hirdetés 506 napja lejárt

Feladatok és felelősség:

  • Számviteli csoport, bérszámfejtés irányítása, az irányítása alá tartozó dolgozók és tevékenységek (irányító, szervező, ellenőrző) koordinálása,
  • A pénzügyi-számviteli előírások és bizonylati fegyelem betartatása,
  • Szakmai iránymutatás,
  • Kapcsolattartás könyvvizsgálóval, adótanácsadóval, bankokkal, jogászokkal, biztosítókkal, valamint pályázatíró cégekkel,
  • Riportok, adatszolgáltatások, éves beszámoló elkészítése,
  • Értékbecslések, kimutatások elkészítése,
  • Biztosítások megkötésében való aktív részvétel.

Elvárások:

  • Felsőfokú, szakirányú (pénzügyi vagy gazdasági területen szerzett) végzettség,
  • Hasonló munkakörben szerzett, legalább 3-5 éves releváns szakmai tapasztalat,
  • Szakterületéhez kapcsolódó jogszabályok naprakész ismerete,
  • Számítástechnikai ismeretek (Excel),
  • Stratégiai gondolkodás,
  • Feddhetetlen előélet.

Amit ajánlunk:

  • Stabil háttérrel rendelkező vállalat,
  • Igényes munkakörnyezet,
  • Kiváló légkör egy lendületes csapatban,
  • Előrelépési lehetőség a cégcsoporton belül.

Előnyt jelent:

  • Idegenforgalmi vagy banki területen szerzett szakmai tapasztalat.

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal a lenti e-mail címen lehet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő