www.cvonline.hu

Gazdasági vezető

  • A hirdetés 334 napja lejárt

Megbízható háttérrel rendelkező, miskolci székhelyű, hulladékgazdálkodással és építőipari tevékenységekkel foglalkozó cég, hosszú távra gazdasági vezetőt keres.

Feladatok:

mezőgazdasági, építőipari és hulladékgazdálkodással foglalkozó cégek, cégcsoportok pénzügyi, könyvelési feladatainak ellátása, különösen:

  • 5-6 fős könyvelési, pénzügyi csoport feletti kontroll gyakorlása, feladatok kiosztása
  • likviditás tervezés, kintlévőségek kezelése, illetve ezek folyamatos figyelése
  • különböző pénzügyi kimutatások, jelentések, adatszolgáltatások elkészítése
  • adózással kapcsolatos feladatok teljes körű ellátása, elkészítése, hatósági ellenőrzésekhez szükséges dokumentumok összeállítása
  • rendszeres és rendkívüli riportok készítése a cégvezetőség részére
  • kapcsolattartás, ügyintézés bankokkal és pénzintézetekkel
  • havi, negyed éves, éves zárások beszámolók elkészítése (áfa bevallás, mérleg, eredménykimutatás)
  • európai uniós forrásokból megvalósuló kivitelezési munkák pénzügyi kontrollja

Elvárás:

  • szakirányú főiskolai/egyetemi végzettség, vállalkozási szakon
  • regisztrált mérlegképes könyvelői végzettség
  • irányító/szervező képesség, határozott, magabiztos fellépés
  • számviteli és adójogszabályi változások naprakész ismerete és azok gyakorlati alkalmazásában való jártasság
  • minimum 10 év középvállalati szektorában szerzett gazdasági vezetői tapasztalat. Előnyt jelent építőipari, mezőgazdasági vagy hulladékgazdálkodással foglalkozó cégnél szerzett tapasztalat.

Javadalmazás: versenyképes fizetés

Foglalkoztatás jellege: határozatlan idejű munkaviszony, 8 órás foglalkoztatás

Munkavégzés helye: Miskolc

Munkakezdés időpontja: 2016. május 1. (illetve akár azonnal is)

Jelentkezéséhez kérjük csatolja önéletrajzát és motivációs levelét.

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő