www.cvonline.hu

Gazdasági vezető

  • A hirdetés 366 napja lejárt

A Minimax több, mint 110 éve foglalkozik egyéni tűzvédelmi rendszerek fejlesztésével, termékei között pedig a legegyszerűbb tűzoltó készülékektől kezdve a legkorszerűbb automatizált tűzoltóberendezéseken át minden megtalálható. A közel 6000 kollégánk szoros együttműködésben dolgozik nap, mint nap azért, hogy a Minimax a világon mindenhol jelen legyen. Partnereink világszerte bíznak szakértelmünkben. Szeretne Ön is részt vállalni jövőbeni sikereinkben? Budapesti irodánk keres:

A 20 fős kisvállalkozásnál az Ön jövőbeni feladatai lesznek:

  • Havi zárások, éves zárások elkészítése a magyar számviteli előírások és az IFRS nemzetközi standardok alapján;
  • Cash-Flow készítés 6 hónapra, nyomonkövetése illetve optimalizálása;
  • Aktív részvétel az adóbevallások elkészítésénél;
  • Közreműködés alkalmazottak bérszámfejtésénél, ki és beléptetésénél, stb;
  • Projektek és szervízmunkák bevétel-költségeinek folyamatos nyomonkövetése, havi projektmegbeszélések előkészítése;
  • Menedzsment, anyavállalat részére ad-hoc riportok készítése;
  • Folyó évi előrejelzés és következő évi büdzsétervezés

Elvárásaink:

  • Kezdés legkésőbb 2016.április 1-én;
  • Felsőfokú gazdasági, elsősorban számviteli, pénzügyi vagy vállalatgazdálkodási végzettség, vagy ezzel egyenértékű tanulmányok;
  • Magyar számviteli jogszabályok és IFRS ismerete;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
  • Angol és/vagy német TÁRGYALÓKÉPES nyelvtudás szóban és írásban;
  • Építőiparban szerzett releváns munkatapasztalat;
  • Mérlegképes könyvelői képesítés előny;
  • Célorientált gondolkodás és munkavégzés;
  • Magasfokú teljesítőképesség;
  • Csapatszellem.

Rugalmasságát és lojalitását versenyképes fizetéssel és szolgálati autóval díjazzuk.
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, úgy kérjük, hogy fényképes önéletrajzát a bruttó fizetési igény és a legkorábbi munkába állás időpontjának feltüntetésével mielőbb juttassa el az alábbi email címre.

Minimax Hungaria Kft., H-1138 Budapest, Madarász Viktor u. 47-49 II.épület 6.emelet

______________________________________________________________________________www.minimax.co.hu____

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Építés / Ingatlan
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Határozott idejű