www.cvonline.hu

Gazdasági vezető

  • A hirdetés 436 napja lejárt
Piliscsabai Palánta Általános Iskola
2085 Pilisvörösvár, Fő u. 134.
Telefon: 26/661-477 Telefon/fax.: 26/374-457
Link megjelenítése / e-mail: E-mail cím megjelenítése

A Piliscsabai Palánta Általános Iskola munkatársat keres

gazdasági vezető

munkakörbe, heti 30-40 órás munkaviszonyban.

A gazdasági vezető feladata:

  • az iskola és a fenntartó civil egyesület teljes körű gazdasági – pénzügyi irányítása,
  • kapcsolattartás az adományozó cégekkel, személyekkel,
  • a vezetői döntések támogatása elemzésekkel, pénzügyi információkkal,
  • az iskola és az egyesület éves pénzügyi és gazdálkodási tervének, éves beszámolójának, havi zárlati kimutatásainak, időszakos pénzforgalmi és mérleg-jelentéseinek elkészítése; a pénzügyi terv és a beszámoló adatai valódiságának biztosítása,
  • bizonylati fegyelem, a leltározás, a selejtezés, a tulajdon védelmére vonatkozó előírások érvényesí-tése,
  • hazai és uniós pályázatok pénzügyi koordinálása,
  • munkáltatói feladatok koordinálása, ellenőrzése.

A munkakör betöltésének feltételei:

  • felsőfokú pénzügyi/gazdasági végzettség,
  • mérlegképes könyvelői szakvizsga,
  • minimum 5 éves vezetői gyakorlat,
  • büntetlen előélet.

A munkakör betöltőjével szembeni elvárások:

  • önálló munkavégzés,
  • jó kommunikációs készség,
  • jártasság munkaügyi – társadalombiztosítási területen,
  • jogszabályok önálló értelmezése (civil szervezetekre vonatkozóan is).

A munkakör betöltésénél előnyt jelent oktatási intézményben szerzett tapasztalat!

Amit kínálunk:

  • felelősségteljes, önálló munka
  • innovatív csapat

Bérezés:

  • megegyezés szerint,
  • a közalkalmazottakra vonatkozó jelenlegi besorolás figyelembevételével.

A munkavégzés helye: Pilisvörösvár, Fő utca 134.

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • fényképes, részletes szakmai önéletrajz, motivációs levél,
  • az álláshely betöltéséhez szükséges képesítés meglétét igazoló okmány (ok) másolata,
  • 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány,
  • a pályázathoz referenciák csatolhatók.

Jelentkezni az alábbi elérhetőségeken lehet:

További felvilágosítást telefonon, a 26-374-457-es számon egyeztetve személyesen is szívesen adunk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség