www.cvonline.hu

GAZDASÁGI VEZETŐ REF729

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.02.24.
Jelentkezési határidő: 2014.09.06.
Hirdetés azonosító: 829797
lejárt

Feladatok:

A társaság gazdasági (pénzügyi, számviteli, bérszámfejtési és kontrolling) tevékenységének teljes körű irányítása, felügyelete és
fejlesztése
A pénzügyi és számviteli csoport vezetése, szakmai támogatása
Havi, negyedéves, éves előrejelzések készítése, terv-tény elemzés, a kontroller munkájának irányítása és támogatása
Bérszámfejtési tevékenység irányítása
Főkönyvi könyvelés önálló ellátása
Havi/negyedéves/éves bevallások készítése
Adóhatósággal, könyvvizsgálókkal, önkormányzattal, számlavezető bankkal való kapcsolattartás, a vállalat képviselete
ÁFA bevallás, részvétel az éves zárásban, EU-s bevallás
Mérlegbeszámoló összeállítása, kiegészítő melléklet elkészítése

Felsőfokú közgazdasági végzettség, egyetemi vagy főiskolai diploma, pénzügyi, számviteli vagy elemzési szakirány
Regisztrált mérlegképes könyvelői szakképesítés
Könyvelési tapasztalat
Integrált vállalatirányítási rendszer és könyvelési modul vagy önálló könyvelési program felhasználói szintű ismerete
Kitűnő kommunikációs és együttműködési képesség
Kitűnő szakmai német és/vagy angol nyelvtudás, írásban, szóban
Több éves gyártó- vagy szolgáltató vállalatnál szerzett szakmai és vezetési tapasztalat
Megbízhatóság, igényes, önálló munkavégzés

Kihívásokkal teli munkakör
Versenyképes bérezés és juttatások

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu